X
تبلیغات
رایتل

هافبک تیم استقلال می‌گوید بازی ضعیف این تیم مقابل شاهین دیگر تکرار نمی‌شود.

امیدرضا روانخواه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، گفت: باید بازی مقابل شاهین را فراموش کنیم و به فکر دیدارهای آینده باشیم.

وی ادامه داد: انتقاداتی که از سبک بازی استقلال در دیدار مقابل شاهین می‌شود را قبول دارم. باید تلاش کنیم دیگر چنین بازیهایی را انجام ندهیم و فوتبال زیبایی به نمایش بگذاریم.

روانخواه افزود: هرگز نمی‌توانم قبول کنم استقلال در دیدار با شاهین مستحق باخت بوده، شاید حقمان نبود بازی را ببریم ولی مستحق باخت هم نبودیم. استقلال در نیمه اول فوتبال زیبایی ارائه داد و شاهین هم در نیمه دوم. در نهایت تیمی که حرفه‌ای‌تر بود پیروز میدان شد.

وی بااشاره به ضعف استقلال در دیدار مقابل شاهین گفت: در دقایق پایانی نیمه دوم کنترل بازی از دست ما خارج شد و به همین دلیل شاهین حملات زیادی روی دروازه  استقلال تکرار کرد. به اعتقاد من کادر فنی باید این نقطه ضعف را بررسی کند تا در دیدارهای آینده هم با چنین مشکلی روبه‌رو نشویم.

روانخواه درباره عملکرد خود اظهارداشت: هنوز به دوران اوجم برنگشته ام ولی فکر می‌کنم در دقایق کوتاهی که بازی کردم عملکرد خوبی داشتم و نشان دادم که می‌توانم برای استقلال مفید باشم و برای هماهنگی با تیم به زمان نیاز دارم.تاریخ : یکشنبه 23 آبان‌ماه سال 1389 | 16:04 | نویسنده : بابک کرجی واریانی | نظرات (1)