X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

آخرین وضعیت مصدومان استقلال از زبان نوروزی
هوار محمد و مبعلی به بازی سایپا می‌رسند
بهبود آسیب دیدگی رحمتی و محمدی

دکتر امین نوروزی وضعیت هشت بازیکن آسیب دیده استقلال را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، پزشک تیم استقلال در گفتگویی با سایت این باشگاه درباره آخرین وضعیت مصدومان این تیم گفت: وضعیت هوار خوب است. او دچار ضرب‌دیدگی شده اما به بازی با سایپا می‌رسد. ایمان مبعلی هم از ناحیه مچ و ساق پا آسیب دیده که با فیزیوتراپی مصدومیتش رفع می‌شود و برای بازی با سایپا مشکلی نخواهد داشت.

نوروزی در ادامه اظهار کرد: جواد شیرزاد از ناحیه مچ پا مصدوم شده که البته مشکل مصدومیت او هم با فیزیوتراپی حل می‌شود. حنیف عمران‌زاده هم دچار گرفتگی عضله کمر شده بود که با چند جلسه فیزیوتراپی مشکلش حل شد تا برای بازی پنجشنبه مشکلی نداشته باشد.

پزشک استقلال در پایان وضعیت سه بازیکن دیگر تیم را اینگونه توضیح داد: فیلیپ آلوز دسوزا دچار کشیدگی عضله پا شده و ما فردا از این بازیکن تست پزشکی می‌گیریم تا در صورت تایید سلامتش بتواند تمرین کند. کیانوش رحمتی هم بهبود پیدا کرده ولی ما صلاح دانستیم که امروز را به وی استراحت بدهیم تا از فردا در تمرین‌ها حاضر شود. مشکل مصدومیت محمد محمدی هم حل شده و او دیگر مشکلی از این جهت ندارد.

دکتر نوروزی در پایان گفت: تمام تلاشم را به کار می‌گیرم تا تمام مصدومان استقلال را به بازی پنجشنبه برسانم.تاریخ : سه‌شنبه 17 اسفند‌ماه سال 1389 | 13:54 | نویسنده : بابک کرجی واریانی | نظرات (0)