"فتح‌الله‌زاده دست طلا "
 "فتح‌الله‌زاده دست طلا "
سرپرست باشگاه استقلال گفت: اگر منصوریان سرمربی تیم امید شود این تیم‌ می‌تواند به المپیک برود.علی فتح الله زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس صحبت های زیر را انجام داد:
فارس: شرایط استقلال چطور است؟
اوضاع خوب است، بچه ها خوب تمرین می کنند تا فردا بازی خوبی مقابل شاهین انجام دهند.

فارس: چقدر به قهرمانی استقلال امیدوار هستید؟

ما از اول سال به دلیل اینکه دیر تیم بسته شد و تمرینات را دیرتر از سایرین شروع کردیم با هدف قهرمانی وارد نشدیم و همین که استقلال تا این هفته توانسته در رتبه دوم قرار گیرد کار بزرگی انجام داده است. کادرفنی هم تلاش خوبی داشته است. ما از ابتدای فصل قول قهرمانی نداده بودیم اما اکنون که در کورس هستیم همه تلاش خود را می کنیم. سپاهان هم بازی های سختی دارد. مسابقه این تیم با پرسپولیس سخت است. در فوتبال همه چیز امکان دارد.
سالی هم که در ملوان قهرمانی را از دست دادیم با تساوی می توانستیم قهرمان شویم اما باختیم.

فارس: دوست دارید زودتر تکلیف قهرمان مشخص شود یا قهرمانی به روز آخر بکشد؟

به هر حال هیجان در فوتبال خوب است. تماشاگر هم از آن لذت می برد. برای ما خیلی مهم است که فردا برنده شویم. اگر می خواهیم در کورس باشیم باید در دست پر از بوشهر بازگردیم.

فارس: اما شاهین هم به 3 امتیاز نیاز دارد؟

شاهین تیم خوبی است که با حضور میثاقیان به آنها شوک وارد شده است. قطعا مقابل تماشاگران خودی با همه وجود می جنگند. استقلال هم تیم حرفه ای است و می داند چطور کار کند.

فارس: برنامه جام حذفی را اعلام نکردند، این روی کارتان تاثیر نمی گذارد؟
بی تاثیر نیست اما کاری هم از دستمان برنمی آید. ما در سه جام درگیر هستیم و بازیکنان واقعا خسته هستند به خصوص که ما فرصت بدنسازی هم در ابتدای فصل نداشتیم.

فارس: برای توضیح در مورد بازی تراکتورسازی به کمیته انضباطی رفتید؟

هنوز به دست من احضاری نرسیده است.

فارس: تکلیف دسوزا چه شد؟

کمیته انضباطی برای او جریمه مالی در نظر گرفته که به زودی اعلام می شود.

فارس: قضیه پیشنهاد بشیکتاش به برهانی چیست؟

آرش در این مدت بازی های خوبی انجام داده که اگر به همین روند ادامه دهد می تواند از بین پیشنهادهایی که به او می شود یکی را انتخاب کند. او علاوه بر ترکیه از یک تیم اتریشی هم پیشنهاد دارد اما تا پایان فصل مذاکره ای نمی شود.

فارس: بار دیگر عضو کمیته باشگاه های AFC شدید. برنامه ای دارید؟

این کمیته برای توسعه باشگاه های حرفه ای در آسیا است و عضوگیری هم می کند. من برنامه های خود را به این کمیته می دهم. همین قدر بگویم فایده حضور در این کمیته برای ایران در سال گذشته که من و حبیب کاشانی عضو آن بودیم حفظ چهارسهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا بود. اگر ما نبودیم این سهمیه 3 تیم می شد.

فارس: خبر دارید یورگن گده از تیم ملی ویتنام پیشنهاد دارد؟

به من می گویند "فتح الله زاده دست طلا ". به هر حال باید صحبت کنیم. اول باید بازی ها تمام شود و سپس کمیته فنی نظرش را در این باره بگوید.
فارس: شایعه هم شده علیرضا منصوریان قرار است سرمربی تیم امید شود.
من خوشحال می شوم این اتفاق رخ دهد. او لیاقتش را دارد. ما هم کمکش می کنیم. جایگاه منصوریان بالاتر از این هاست. تیم امید با سرمربیگری منصوریان می تواند به المپیک برسد.تاریخ : پنج‌شنبه 8 اردیبهشت‌ماه سال 1390 | 01:26 | نویسنده : بابک کرجی واریانی | نظرات (1)