X
تبلیغات
زولا

پرسپولیس با تساوی مقابل استقلال قهرمان جام ولایت شد+فیلم


به گزارش سرویس ورزشی برنا، سرخابی های پایتخت از ساعت 16:30 دقیقه امروز در تورنمنت سه جانبه جام ولایت به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی 2-2 خاتمه یافت تا پرسپولیس با کسب یک برد و یک تساوی ، جام قهرزمانی را از آن خود کند.

در دقیقه 6 حمید عزیززاده مدافع اصفهانی استقلال بر روی امیرحسین فشنگچی مرتکب خطای پنالتی شد.

پشت توپ هادی نوروزی قرار گرفت و ضربه خود را به مرکز دروازه زد تا گل اول سرخپوشان به ثمر برسد. در ضربه پنالتی، هادی زرین ساعد به سمت راست خود شیرجه زد.

پس از گل سرخپوشان دو، سه فرصت خوب گلزنی دیگر را آن هم در موقعیتی تک به تک با دروازه بان حریف توسط فشنگچی و هاشمیان از دست دادند.

در دقیقه 33 مهدی امیرآبادی کاپیتان استقلال توپ را به روی دروازه ارسال کرد و آرش برهانی که از تله آفسایدگیری بازیکنان پرسپولیس فرار کرده بود، با یک ضربه سر شیرجه ای گل تساوی آبی پوشان را به ثمر رساند تا نتیجه 1-1 شود.

ضربه برهانی پس از برخورد به دیرک عمودی به درون دروازه رفت.

پس از این گل نیز آبی پوشان بهتر بازی کردند و توپ و میدان را در اختیار گرفتند.

در دقیقه 45 نیز فریدون زندی یک موقعیت تک به تک با معمارزاده را برای استقلال از دست داد تا نیمه اول با تساوی به پایان برسد.

در حالی که تنها یک دقیقه از آغاز نیمه دوم گذشته بود، امیرحسین فشنگچی یک پاس در پشت مدافعان استقلال به هادی نوروزی داد و این مهاجم نیز با ضربه ای به زاویه مخالف برای دومین بار دروازه هادی زرین ساعد را باز کرد تا پرسپولیس 2-1 پیش بیفتد.

در دقیقه 70 حنیف عمران زاده روی کرنر ارسالی از سوی فریدون زندی موفق شد با یک ضربه سر گل دوم و تساوی بخش استقلال را وارد پرسپولیس کند.

روی این گل معمارزاده خروج اشتباهی داشت و ممدو تال هم نتوانست به خوبی عمران زاده را مهار کند.

در دقیقه 78 علیرضا محمد مدافع راست پرسپولیس که در نیمه اول یک کارت زرد گرفته بود، دومین اخطار خود را نیز از مظفری زاده دریافت کرد و اخراج شد.

در 10 دقیقه پایانی نیز فشار استقلالی ها موثر نبود تا سرخپوشان عنوان قهرمانی را از آن خود کنند.


برای تماشای گل های این مسابقه
اینجا را کلیک کنید.تاریخ : دوشنبه 16 آبان‌ماه سال 1390 | 19:15 | نویسنده : بابک کرجی واریانی | نظرات (0)