X
تبلیغات
زولا

بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از تساوی برابر ذوب‌آهن در هفته بیست و هشتم لیگ فوتبال درباره این بازی سخن گفتند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آرش برهانی در جمع خبرنگاران درباره عملکرد استقلال در این بازی اظهار کرد: به اعتقادم قبل از گل دوم بازی را کمی شل گرفته بودیم اما در ادامه با تلاشی که کردیم توانستیم دو گل به ثمر برسانیم و بازی باخته را با مساوی عوض کنیم.

استقلال تهران

بازیکن استقلال افزود: به اعتقادم این دو امتیاز می‌تواند تاثیر زیادی در جدول داشته باشد. الان با این تساوی فاصله ما با سپاهان بیشتر شده اماباید در ادامه تلاش کنیم تا در چهار، پنج بازی بعدی امتیاز جمع کنیم و از طرفی هم به بازی‌های سپاهان چشم داشته باشیم که آنها امتیاز از دست بدهند.

برهانی همچنین درباره نیمکت‌نشینی‌اش در دقایقی از این بازی گفت: این تشخیص مربیان بود که من در ابتدای این بازی روی نمیکت باشم اما دیدید زمانی که به زمین آمدم با تمام وجودم بازی کردم.

وی همچنین درباره موقعیت‌هایی که در این بازی از دست داد و همچنین درباره شعارهای هواداران استقلال درباره او تاکید کرد: من در هر فصل بیشترین گل را برای استقلال به ثمر رساندم و سعی می‌کنم در ادامه هم این روند را داشته باشم. به هر حال این لقب‌هایی است که به من داده‌اند.

به گزارش ایسنا، حنیف عمران‌زاده دیگر بازیکن استقلالی پس از این بازی نیز خاطرنشان کرد: فشردگی بازی‌ها کار را برای استقلال سخت کرده است. سازمان لیگ می‌تواند بازی ملوان را عقب بیندازد تا ما با قدرت برابر الجزیره قرار بگیریم. ما وقتی برابر امارات بازی می‌کنیم نماینده ایران هستیم نه استقلال.

وی در مورد بازی با ذوب‌آهن نیز مطرح کرد: ما در این بازی خسته بودیم و از دقیقه 30 به بعد انرژی‌مان تحلیل رفته بود. سازمان لیگ برای ما پی در پی بازی گذاشته و سازمان لیگ فکر می‌کند که ما تیم اروپایی هستیم در حالی که ما تیم درجه چهار اروپایی هم نمی‌شویم.

به گزارش ایسنا، میلاد میداوودی نیز پس از بازی با ذوب‌آهن گفت: ما در این بازی هفت، هشت موقعیت صددرصد گل داشتیم که می‌توانستیم همه‌شان را تبدیل به گل کنیم اما بی‌دقتی کردیم و بازی در پایان با تساوی به پایان رسید.

این بازیکن ادامه داد: ما اگر بتوانیم در بازی‌ با ملوان پیروز باشیم می‌توانیم به صدر جدول نزدیک شویم اما ای کاش بازی با ذوب آهن را هم می‌بردیم تا کارمان سخت‌ نمی‌شد.

میداوودی همچنین درباره گلزنی‌اش در این بازی گفت: گلزنی در این بازی تلاش همه تیم بود و من سعی می‌کنم در بازی‌های بعدی هم به گلزنی‌ام ادامه دهم.

خسرو حیدری نیز عنوان کرد: ما برابر ذوب‌آهن تلاش بسیاری کردیم و هدفمان پیروزی بود اما هر کاری می‌کردیم توپمان تبدیل به گل نمی‌شد.

وی در ادامه با بیان اینکه کار استقلال برای رسیدن به قهرمانی در ادامه دشوارتر است، تاکید کرد: اگر در بازی آینده برابر ملوان پیروز شویم می‌توانیم به قهرمانی امیدوار باشیم.تاریخ : سه‌شنبه 8 فروردین‌ماه سال 1391 | 20:35 | نویسنده : بابک کرجی واریانی | نظرات (0)