تحلیل فوتبال
بااجازه از بااجازه ازکانون هواداران استقلال تهران http://www.esteghlaltehranfc.com/ /

جباری و پنهان کردن مصدومیت از استقلالی ها
جباری و پنهان کردن مصدومیت از استقلالی ها
شاید در نظر اول اینطور به نظر برسد که جباری در تمرینات استقلال مصدوم شده اما واقعیت این است که مصدومیت هافبک استقلال به دیدار تیم ملی مقابل ازبکستان برمی گردد. در آن دیدار بود که جباری مصدوم شد و توانست با پنهان نگه داشتن این موضوع از استقلالی ها بهترین قرارداد تاریخ فوتبالش را ببندد. 

امیر هنرمند است ، چرا فرهاد دیگری نمی‌سازد؟
امیر هنرمند است ، چرا فرهاد دیگری نمی‌سازد؟
علی فتح‌ا...زاده بابت دعوت نشدن تعدادی از بازیکنان استقلال به تیم ملی ناراحت است و انتقاد صریح و بی‌پرده خود را از سرمربی تیم ملی رسانه‌ای می‌کند. او معتقد است که از استقلال می‌بایست بازیکنان دیگری به تیم ملی فراخوانده می‌شدند در حالی که اگر اندکی دلبستگی‌های رنگی را کنار بگذاریم به این نتیجه می‌رسیم که مهاجمان استقلال نیز مانند مهاجمان پرسپولیس؛ یعنی کریم انصاری فرد و محمد قاضی در برهه کنونی نباید میان دعوت شدگان قرار می‌گرفتند.

استقلال، تعطیلات، دربی!
استقلال، تعطیلات، دربی!
دربی 75 نزدیک است؛ دیداری با حریف سنتی که نتیجه آن گذشته از بهبود وضعیت امتیازی استقلال در جدول رده‌بندی تاثیر مستقیمی در وضعیت روحی روانی و حتی آینده کاری مربیان ایفا خواهد کرد. اگرچه پیش از دربی، آبی‌ها به مصاف ملوانی می‌روند که از شرایط مطلوبی برخوردار است اما بازی هفته ششم از هم‌اکنون مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.


تاریخ : دوشنبه 23 مرداد‌ماه سال 1391 | 22:11 | نویسنده : بابک کرجی واریانی | نظرات (0)