X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، پرویز مظلومی گفت: پیروزی تیم استقلال در شهرآورد 69 را به تمام هواداران و مجموعه باشگاه استقلال تبریک می‌گویم و این موفقیت را به روح داود جورابلی تقدیم می‌کنم. داود خیلی دوست داشت بار دیگر شکست پرسپولیس را از نزدیک ببیند و امیدوارم با این برد روح او شاد شده باشد. 


وی ادامه داد: برای این بازی ذره‌ای استرس نداشتم. بارها به عنوان بازیکن و مربی تلخی و شیرینی‌های دربی را تجربه کرده‌ام و جمعه آرامش خوبی داشتم و خوشحالم که توانستم آرامش و اعتماد به نفس خوبی به تیم تزریق کنم. جدا از نتیجه بازی، استقلال روز جمعه به لحاظ آرامش تیمی و اعتماد به نفس در شرایط بهتری از حریف قرار داشت که اوج آن را در دقیقه 91 دیدیم.
مظلومی افزود: در روزهای قبل به اعضای تیم گفته بودم که فقط نگران بازی با صبا هستم و برابر پرسپولیس قطعا مشکلی نخواهیم داشت. همانطور که دیدید، مقابل صبا خیلی اذیت شدیم و بازی سختی داشتیم اما برابر پرسپولیس هرگز چنین نبود و باید در همان نیمه اول با چند موقعیت تک به تکی که داشتیم کار را یکسره می‌کردیم که البته با تاخیر در انتهای بازی این مهم محقق شد.
وی افزود: خیلی‌ها معتقدند در نیمه دوم استقلال شرایط خوبی نداشت که با آن مخالف هستم. این تاکتیک ما بود که پرسپولیس را به جلو بکشیم و از فضای پشت سر مدافعان این تیم نهایت بهره را ببریم که چندین بار در نیمه اول و یک بار در نیمه دوم توانستیم با دروازه‌بان حریف تک به تک شویم، ضمن آنکه آشوبی در نیمه اول و میداودی در نیمه دوم هم می‌توانستند گلزنی کنند. در هر حال ما با استفاده از 3 مهاجم در طول 90 دقیقه نشان دادیم تنها به کسب 3 امتیاز فکر می‌کنیم و موفق هم شدیم به آن نائل شویم.
سرمربی استقلال در ادامه اظهار داشت: برای گزارشگر این مسابقه واقعا متاسف هستم. غرض‌ورزی در گفته‌های او کاملا هویداست. او هرگز در اندازه و جایگاهی نیست که در مورد استقلال اینچنین صحبت کند. ایشان مگر می‌داند که من در میان دو نیمه به بازیکنانم چه گفته‌ام که این چنین اظهار نظر می‌‌کند؟ وی از گل استقلال به شدت ناراحت بود و در تصاویر انتهایی بازی کاملا مشخص بود که چقدر مغموم و اندوهگین است.
وی ادامه داد: ایشان چه کاره است که حتی کارشناسی داوری را هم انجام می‌دهد؟ ایشان چه کاره است که بازیکن ملی‌پوش ما را زیر سوال می‌برد؟ ظاهرا یادش رفته که کارش تنها گزارش مسابقه است نه توهین و تخریب شخصیت، آن هم نسبت به یک تیم با میلیون‌ها هوادار. تا به این لحظه بسیاری از مردم و هواداران اعتراضات خود را نسبت به گزارش مغرضانه و یک طرفه ایشان به من منتقل کرده‌اند. البته مشکل وی با من نیست و به گواه تاریخ او سال‌هاست با استقلال و هوادارانش به خاطر تعلقات رنگی که دارد مشکل دارد. امیدوارم از این پس شاهد بروز چنین مسائلی نباشیم.
مظلومی تصریح کرد: اشتباهات داوری جزئی از فوتبال است اما هرگز اگر می‌باختیم باخت را به داوری آن هم یک صحنه مربوط به دقیقه 5 بازی ربط نمی‌دادیم. چه تضمینی وجود دارد که اگر پرسپولیس دقیقه 5 گل می‌زد به ما نمی‌باخت؟ من حتی معتقدم اگر آنها گل می‌زدند ما راحت‌تر پرسپولیس را شکست می‌دادیم چون روحیه و انگیزش بازیکنان تهییج می‌شد. نمی‌دانم چرا یک جریانی در این روزها ایجاد شده تا پیروزی مقتدرانه استقلال را زیر سوال ببرد. چرا هیچ کس نمی‌گوید هافبک پرسپولیس باید در نیمه اول سه بار کارت زرد می‌‌گرفت؟ اگر حریف در نیمه اول 10 نفره می‌شد چه؟ پنالتی روی میلاد میداودی چه شد؟ متاسفانه برخی‌ها دنبال توجیه هستند وگرنه پیروزی و سه امتیاز حق مسلم استقلال بود که به آن رسیدیم.
مظلومی در مورد تبریک اکثر پیشکسوتان به مجموعه باشگاه و کادرفنی در مورد پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس از جمله امیرقلعه‌نویی، غلامحسین مظلومی و... گفت: از همه این عزیزان صمیمانه تشکر می‌کنم که اینچنین با ما همدل هستند. البته انتظاری غیر از این هم نمی‌رود چرا که استقلال خانه همه پیشکسوتان است. وقتی استقلال، پرسپولیس را می‌برد همه استقلالی‌ها خوشحال می‌شوند چه آنهایی که داخل مجموعه هستند چه آنهایی که نیستند.
سرمربی استقلال در مورد بازیکن جدید جذب شده این تیم افزود: فیلم بازی اسماعیل هافبک تیم دی‌استرداد را دیدم. بازیکن خوب و روپایی است که می‌تواند به استقلال کمک کند. 

مظلومی افزود: باشگاه استقلال هرگز در برابر رسانه‌ها جبهه نگرفته است. در طول هفته بازیکنان‌مان آزاد هستند برای مصاحبه‌ کردن منتها در جریان بازی به علت فشار بیش از اندازه تصمیم گرفتیم تا آنها مصاحبه نکنند. شما دیدید پس از بازی با سپاهان چه جنجالی در مورد فرهادمجیدی به وجود آمد. در آن مسابقه 7 گل رد و بدل شد و بهترین بازی لیگ بود اما متاسفانه تعدادی از خبرنگاران و برنامه‌ها تنها به دنبال حاشیه‌سازی هستند و از متن فاصله گرفته‌اند. من واقعا متاسف هستم و نمی‌دانم این عده دنبال چه هستند. در برنامه جمعه شب هم دیدیم که چگونه به خودشان اجازه دادند تا به منصورپورحیدری توهین کنند. البته به آنها حق می‌دهم چون از شکست پرسپولیس بسیار عصبانی هستند.
مظلومی در مورد بازی با پاس در رقابت‌های جام حذفی گفت: ما جام حذفی را کاملا جدی گرفته‌ایم چون می‌توانیم با چند پیروزی جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم. برای این مسابقه باید به لحاظ روحی و روانی تیم را آماده کنیم چرا که بعد از بردن دربی باید از حال و هوای آن مسابقه خارج شویم. نباید دیگر به پرسپولیس فکر کنیم و باید بدانیم راه زیادی را امسال در هر سه جام پیش‌رو ‌داریم.
مظلومی در پایان تاکید کرد: به وضوح دیدم هواداران استقلال از هواداران پرسپولیس بیشترند و به همین دلیل هم از آنها تشکر می‌کنم و هم به آنها افتخار می‌کنم.تاریخ : سه‌شنبه 27 مهر‌ماه سال 1389 | 02:20 | نویسنده : بابک کرجی واریانی | نظرات (0)