سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران رقابت این تیم با دیگر مدعیان در بالای جدول را نابرابر خواند و گفت: انجام دو بازی در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا، فینال جام حذفی و ... باعث شده تا برنامه بازی‌های ما فشرده‌تر از دیگر تیم‌ها باشد.
 
مظلومی

به گزارش خبرنگار مهر، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال - ذوب آهن اصفهان که  در محل سازمان لیگ برتر برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: به هر صورت یک بازی سخت و دشوار را مقابل یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر خواهیم داشت.

وی ابراهیم‌زاده را یک سرمربی عالی و خوب برای هدایت تیم ذوب آهن خواند و گفت: ذوب آهن تیمی خوب و تاکتیکی است که به اصطلاح فوتبال بازی می‌کند. ما همیشه مقابل تیم‌هایی که فوتبال بازی می‌کنند، عملکرد بهتری داشته و راحت‌تر بازی می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال از شناخت خود نسبت به تیم ذوب آهن یاد کرد و گفت: در فصل جاری دو بار مقابل ذوب آهن در لیگ برتر و پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده‌ایم و به همین خاطر از شناخت کافی نسبت به این تیم برخورداریم. امیدوارم بازی فردا گره نخورد تا تماشاگران شاهد یک بازی زیبا از هر دو تیم باشند.

مظلومی ضمن یادآوری اینکه تیمش زمان کافی برای ریکاوری نداشته است، افزود: در روزهای ابتدایی سال 91 دو بازی عقب افتاده داریم که یکی از آنها فردا مقابل ذوب آهن است و دیگری مسابقه‌ای با ملوان که در روز دهم فروردین برگزار می‌شود. برای ماندن در کورس قهرمانی باید حداکثر امتیاز را از این دو بازی کسب کنیم.

وی در ادامه پیرامون دلایل افت کیفی بازی تیم استقلال گفت: تا به امروز برگزاری فشرده بازی‌ها به ما ضربه زده است. انجام دو بازی در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا، فینال جام حذفی و ... باعث شده تا برنامه بازی‌های ما فشرده‌تر از دیگر تیم‌ها باشد. ما روز پنجشنبه 25 اسفندماه یک بازی سنگین و 120 دقیقه‌ای را در فینال جام حذفی برگزار کردیم و پنج روز بعد از این بازی در لیگ قهرمانان آسیا یک بازی دشوار را مقابل نسف قارشی ازبکستان پشت سر گذاشتیم. این نوع برگزاری واقعا به تیم ما ضربه زده است.

بهتاش فریبا


سرمربی تیم فوتبال استقلال افزود: قطعا اگر بازیکنان مصدوم ما توانایی همراهی تیم را داشتند، می‌توانستیم نیروی خود را تقسیم کرده و از فشار بیش از حد به بازیکنان جلوگیری می‌کردیم. در شرایطی که تمام تیم‌ها در تعطیلات هستند ما ناچاریم در مسابقات داخلی و خارجی به میدان برویم. این نوع برگزاری هم از نظر بدنی و هم روحی و روانی به بازیکنان لطمه وارد آورده است. با این شرایط بازیکنان کم نمی‌گذارند و از آنجایی که نسبت به باشگاه متعهد هستند نهایت توان خود را به کار می‌گیرند.

مظلومی خاطر نشان کرد: در شرایطی که ما ناچاریم هر چهار روز یکبار بازی کنیم، رقبای ما در صدر جدول 10 روز یکبار بازی کرده و شرایطی بهتری دارند. ما بعد از بازی با ملوان فقط پنج روز زمان داریم تا بازی صدرنشینی گروه خود را مقابل الجزیره امارات برگزار کنیم. در این شرایط آماده نگاه داشتن بازیکنان از نظر بدنی و روحی و روانی کار آسانی نیست.

وی ضمن تاکید براینکه ناراحتی سیدمهدی رحمتی پس از بازی استقلال - نسف قارشی ازبکستان به خاطر مسائل مالی نبوده است، گفت: پیش از عید مبلغی به باشگاه تزریق شد و ما آن را بین بازیکنان تقسیم کردیم. رحمتی از دریافت این پول خودداری کرد و از مسئولان باشگاه خواست پولی که می‌خواهند به او بدهند را در اختیار بازیکنانی قرار دهند که دریافتی کمتری از باشگاه داشته‌اند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: پس با این شرایط مشخص است که مشکل رحمتی مالی نبوده و ناراحتی‌اش از بابت تماس‌هایی بوده که با گرفته‌اند. من نمی‌خواهم در این خصوص ورود کنم اما ظاهرا از برخی کانال‌ها با رحمتی تماس گرفته و عنوان شده است که سال آینده جایی در استقلال ندارد. رحمتی از این مسائل ناراحت بوده و با حضورش در تمرینات نشان داد از باشگاه ناراحتی ندارد.

مظلومی

مظلومی در خصوص تمدید قراردادش با باشگاه استقلال گفت: هنوز برای تمدید قرارداد صحبت جدی با من نشده است. انشاءالله بعد از تعطیلات عید با اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه مذاکره خواهیم کرد و در خصوص تمدید قرارداد تصمیم گیری می‌کنیم. اگر به توافق رسیدیم و قراردادم تمدید شد که همچنان در استقلال انجام وظیفه خواهم کرد در غیر اینصورت در جایی دیگر به زندگی خود ادامه خواهم داد. من دو سال به باشگاه استقلال تعهد داشتم که از این دو سال فقط دو ماه دیگر باقی مانده است. در این دو ماه با تمام وجود برای استقلال کار خواهم کرد.

وی با تاکید براینکه هنوز به آخرین حد حضورش در تیم استقلال نرسیده است، از تماشاگران استقلال تشکر کرد و گفت: جا دارد از تماشاگرانی که در اولین روز سال به ورزشگاه آمده بودند، تشکر کنم. این استقبالی که از بازی‌های استقلال و پرسپولیس می‌شود، کنفدراسیون فوتبال آسیا را مجاب می‌کند که توجهی بیشتری به فوتبال ایران داشته باشد. متاسفانه ما نتوانستیم هواداران استقلال را در روز اول سال خوشحال کنیم که قطعا در دیدارهای آتی محبت آنها را جبران می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خاتمه تصریح کرد: البته ما در روزهای پایانی سال 90 با قهرمانی در جام حذفی آنها را خوشحال کردیم. سال 90 سالی بی سابقه برای استقلال بود که ما در آن سه دربی را با پیروزی پشت سر گذاشته و قهرمان جام حذفی شدیم. امیدوارم موفقیت‌های ما در سال 91 نیز تداوم داشته باشد.تاریخ : سه‌شنبه 8 فروردین‌ماه سال 1391 | 22:12 | نویسنده : بابک کرجی واریانی | نظرات (0)