X
تبلیغات
زولا

محرومیت سه بازیکن کلیدی استقلال در بازی با نسف‌قارشی


کد خبر: 91021810141

کمیته برگزاری رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا به پنچ بازیکن استقلال تهران که در دیدار مقابل الریان قطر حضور داشته اند تذکر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته برگزاری رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا به فریدون زندی، آندرانیک تیموریان، مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده و علی حمودی تذکر داد.

فریدون زندی، آندرانیک تیموریان و علی حمودی به خاطر تکل خطرناک، حنیف عمران زاده به خاطر انداختن توپ به بیرون از زمین به جهت اعتراض به داور و تلف کردن وقت بازی و همچنین سید مهدی رحمتی به خاطر تاخیر در شروع مجدد بازی تذکر داد.

این کنفدراسیون اعلام کرد امیدوار است با تذکر به موقع فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال دیگر شاهد چنین اعمالی از بازیکنان نباشد.

همچنین کمیته برگزاری رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرده حنیف عمران زاده، آندرانیک تیموریان و علی حمودی به دلیل دو اخطاره بودن دیدار بعدی استقلال تهران در لیگ قهرمانان آسیا را از دست می دهند.

آندرانیک تیموریان و حنیف عمران زاده در دو دیدار الجزیره امارات و الریان قطر دو کارت زرد دریافت کرده اند و علی حمودی در دو دیدار رفت و برگشت مقابل الریان قطر دو کارت زرد دریافت کرده اند و دیدار نسف قارشی و استقلال تهران را در ازبکستان از دست می دهند.تاریخ : دوشنبه 18 اردیبهشت‌ماه سال 1391 | 19:16 | نویسنده : بابک کرجی واریانی | نظرات (0)