X
تبلیغات
زولا
تحلیل فوتبال
فوتبال ایران خط تولید ندارد
فوتبال ایران خط تولید ندارد
داور و مربی ایرانی را در کشورهای دیگر نمی‌بینیم اما این همه مربی خارجی به کشور ما می‌آید. این هم مانند پروسه بازیکن است. ابتدایی‌ترین اصول مدیریت می‌گوید که اگر می‌خواهید در مسیر پیشرفت قرار بگیرید باید نیروی انسانی تربیت کنید. اما در همین ابتدایی‌ترین مرحله مشکل داریم در تربیت نیروی انسانی سرمایه‌هایمان را بیهوده هدر می‌دهیم. میلیاردها هزینه می‌کنیم و مربی و بازیکن بی‌کیفیت را جذب می‌کنیم. در حالی که اگر این سرمایه در جهت تولید و تربیت نیروی انسانی خودمان استفاده می‌شد می‌توانستیم بهترین بازیکن ،داور و مربی را داشته باشیم. 


مقایسه شرایط استقلال در زمان بازگشت ‌های امیر قلعه نویی !
مقایسه شرایط استقلال در زمان بازگشت ‌های امیر قلعه نویی !
حالا امسال قلعه‌نویی برای سومین بار به استقلال بازگشته با این تفاوت که شرایط امسال قابل مقایسه با دو بار گذشته نیست. قلعه‌نویی در دوره‌های گذشته استقلالی‌های نهم و سیزدهم را تحویل گرفته بود اما حالا سرمربی تیمی است که در لیگ دهم نایب قهرمان شده و سال گذشته هم در لیگ به رتبه سومی رسید و با قهرمان شدن در حذفی سهمیه آسیا گرفته است


سرنوشت استیلی در انتظار قلعه‌نویی؟
سرنوشت استیلی در انتظار قلعه‌نویی؟
شعارهایی که تماشاگران کم‌صبر آبی پیش از مسجل شدن شکست تیمشان در مسابقه برابر سایپا دادند، خبر از آینده‌ای نه چندان خوش برای کادرفنی این تیم می‌داد. فریاد زدن نام «فرهاد مجیدی» در حالی به شعاری «خودجوش» روی سکوهای استادیوم آزادی تبدیل شد که بیش از هر چیز بیانگر این نکته است که مقبولیت سرمربی این روزهای استقلال چندان هم عمومیت نداردتاریخ : یکشنبه 15 مرداد‌ماه سال 1391 | 20:27 | نویسنده : بابک کرجی واریانی | نظرات (0)